baner
baner
baner
baner

Forum

Fundacja SYNAPSIS
Dołączył: 10.04.2013
Postów: 354
Wysłano: 2014-04-01 20:55:20
Temat: Kluby rodziców . - śledź wątek
JiMowy Klub Rodziców Autyzm HELP działa już w całej Polsce. PRZYJDŹ na SPOTKANIE KLUBU w SWOIM MIEŚCIE: Klub Rodziców Autyzm HELP / ŁÓDŹ (i POLSKA) Sylwia Mądra, mama Jasia s.madra@jim.org (koordynator ogólnopolski) wspierają: Ola Kałuża, mama Patrycji i Oskara, o.kaluza@jim.org Magda Majewska, mama Krzysia, m.majewska@jim.org Aleksandra Kowalska, mama Asi a.kowalska@jim.org Klub Rodziców Autyzm HELP / WARSZAWA Iwona Kapturzak, mama Franka i.kapturzak@jim.org Wspiera: Ola Drozd, mama Tymka o.drozd@jim.org Klub Rodzciów Autyzm HELP / WIELKOPOLSKA Marek Binarsch, tata Magika m.binarsch@jim.org Wspiera: Przemek Chudy, tata Wojtka p.chudy@jim.org Klub Rodziców Autyzm HELP / OLSZTYN Bogusia Budna, mama Józka b.budna@jim.org Wspiera: Monika Mańkowska, mama Mai m.mankowska@jim.org Klub Rodziców Autyzm Help / GLIWICE Gosia Leśnik, mama Oli g.lesnik@jim.org Wspiera: Paweł Leśnik, tata Oli p.lesnik@jim.org Klub Rodziców Autyzm Help / LĘDZINY Jerzy Dłucik, tata Pawełka i Wojtusia j.dlucik@jim.org Klub Rodziców Autyzm Help / OSTRÓW WLKP Krzysiek Marczenia, tata Adika k.marczenia@jim.org Klub Rodziców Autyzm Help / PIŁA Anna Rozwalinow, mama Kacpra a.rozwalinow@jim.org Klub Rodziców Autyzm Help / SZCZECINEK Liliana Prokopiak, mama Tymka l.prokopiak@jim.org
FuRDA
Dołączył: 07.10.2013
Postów: 3
Wysłano: 2013-10-07 12:00:51
Temat: Kluby rodziców
Zapraszam do Klubu Rodziców Fundacji na rzecz Rodzin Dotkniętych Autyzmem - grupy wsparcia dla opiekunów dzieci w spektrum autyzmu, dzałającej na zasadach samopomocy, na warszawskim Dolnym Mokotowie. Spotykamy się w każdą sobotę, o godzinie 16.00. Drugi możliwy termin to środy o g. 10.00. Miejsce spotkań: ul. Podchorążych 8 (Sielce, tuż przy ul. Czerniakowskiej). Z przyjemnością powitamy Was aby rozmawiać o wszystkim, co nam w duszy gra (i nie gra też). Z pozdrowieniami, Magdalena Osęka, prezes FuRDA. kontakt: magda@furda.pl
Fundacja SYNAPSIS
Dołączył: 10.04.2013
Postów: 354
Wysłano: 2013-10-06 16:22:31
Temat: Kluby rodziców
Spotkanie INAUGURACYJNE Klubu Rodziców AutyzmHELP / Olsztyn 12 października (sobota) START godz. 11.00 Temat spotkania: Rodzice o Kongresie Autyzm-Europe Byliśmy, widzieliśmy, opowiemy. Miejsce: Klub Integracji Społecznej AKTYWNI RAZEM Olsztyn, ul. Metalowa 5



Strona powstała w ramach projektu „Od wykluczenia do integracji – w obronie podstawowych praw osób z autyzmem”, realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, w okresie od 1 stycznia 2013 do 30 września 2014 r.
Aktualizacja: 17.02.2016
Powered by Heuristic
Fundacja SYNAPSIS | ul. Ondraszka 3 | 02-085 Warszawa | tel./fax: (+48 22) 825 87 42 | e-mail: fundacja@synapsis.org.pl
KRS 0000045919 | NIP 526-030-25-22 | Fortis Bank 46 1600 1169 0003 0132 3566 4001