baner
baner
baner
baner

Forum

bartoszk28
Wysłano: 2020-04-09 00:14:19
Temat: Poznawanie się
Cześć wszystkim. Mam na imię Bartek i 22 lata, 185cm wzrostu, dość dobrą budowa ciała(bez brzuszka xD), ciemne włosy oraz oczy, przy jasnej karnacji. Ciężko mi sprecyzować moje zainteresowania, na pewno chciałbym zmienić świat, dość często je zmieniam wybierając dziedziny nauki które uważam za praktyczne, czuję pociąg do nowych technologii, różnych gadżetów, ale także języków obcych. Motoryzacji pod kątem nie sportu, ale wrażeń z jazdy, w muzyce także staram się nie ograniczać, nie gram na żadnym instrumencie, co zamierzam zmienić w przyszłości, słucham muzyki elektronicznej, hiphopu ale także punka i rocka. Mam na swoim koncie podróż blabla carem i stopem po Bałkanach co zamierzam rozwijać i rozszerzać w przyszłości. W wieku 12 lat kiedy wszyscy znajomi z podwórka odwrócili się ode mnie otrzymałem diagnozę zespół aspergera, wcześniej mówili lekarze "ten typ tak ma". Podczas diagnozy okazało się ze mam ponad przeciętne IQ (122 w wieku 11 lat), zawsze uczęszczałem do normalnej szkoły kończąc ją bez większych przeszkód. Posiadam zawód technik mechatronik (niestety nie mam doświadczenia), aktualnie kończę licencjat z Bezpieczeństwa Wewnętrznego po którym otrzymam licencje detektywa (nie wiąże z tym przyszłości, ale uważam to za zabawną ciekawostkę xD), zamierzam kontynuować studia magisterskie na kierunku zarządzanie. Zawsze miałem swoją grupę znajomych, teraz też mam, czuję pociąg do ludzi lecz z powodu specyfiki mojego zachowania staram się być ostroźny. Jeśli chodzi o sytuację materialną posiadam pracę z umową na czas nieokreślony w stabilnej firmie w sektorze zbrojeniowym, z ponad przeciętnym wynagrodzeniem jak na nasz kraj oraz 2 pokojowe mieszkaniem na własność (nie uważam to co za coś ważnego ale stanowi mój atut). Absolutnie nie jestem idealny, po prostu próbuję was zainteresować swoją osobą :) Mieszkam w Bydgoszczy, bywam też często w miasteczku zwanym Chełmno bo tam mam rodzinę, kilometry nie stanowią dla mnie przeszkody. Niezależnie od tego w jakim stopniu funkcjonujesz, jeśli potrzebujesz wsparcia lub zainteresowała cię moją osoba napisz na bartoszk28@wp.pl mam tego maila od kilku lat i regularnie go sprawdzam, więc nie zniechęcaj się jeśli od napisania postu minęło kilka miesięcy lub nawet lat. Pozdrawiam wojownik życia Bartek :D
Iza
Wysłano: 2019-12-13 21:04:37
Temat: Poznawanie się
Cześć. Jestem tu nowa. Mam autyzm wysokofunkcjonujący i chciałabym poznać kogoś kto by mnie zrozumiał, czyli kogoś z autyzmem. Bardzo mi na tym zalezy ponieważ czuję się samotna i zaczyna mi to przeszkadzać. Nie lubię gdy wokół mnie jest dużo ludzi ale chcę mieć jedną osobę, która będzi mi "bliska". Jeśli masz ochotę się poznać i może polubić to ja czekam na odpowiedzi

Strona powstała w ramach projektu „Od wykluczenia do integracji – w obronie podstawowych praw osób z autyzmem”, realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, w okresie od 1 stycznia 2013 do 30 września 2014 r.
Aktualizacja: 17.02.2016